Допомогти
Safety

Безпека платежів по картах в Інтернеті

VisaVerified

Verified By Visa

Додаткова безпека в режимі онлайн для Вашої картки

Verified by Visa – нова послуга, яка дозволяє Вам здійснювати покупки в режимі реального часу, забезпечуючи додаткову безпеку Ваших операцій.

Використовуючи просту процедуру перевірки, Verified by Visa підтвердить Вашу особу під час здійснення Вами покупки в Інтернет-журналах, які беруть участь у цій програмі. Це є досить зручно, і Ви можете використовувати для цього Вашу картку Visa.

Додатково до всіх решти переваг – Verified by Visa є дуже простою у використанні. Ви реєструєте картку лише один раз, і одержуєте свій пароль. Після цього, при здійсненні купівлі в Інтернет-журналах, які беруть участь у цій програмі, автоматично з’являється діалогове вікно Verified By Visa. Вам необхідно лише ввести свій пароль та підтвердити свою операцію (клацнути “Підтвердити”). Ваша особа буде підтвердженою, і покупка буде здійснена в безпечному режимі.

А також, конфіденційна інформація про номер Вашої картки, CVV2/CVC2-код передаються Вами на сайт сервера/системи безпечних електронних платежів ПриватБанку у зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол SSL, тому безпека операцій є повністю гарантованою.

Для того, щоб перевірити, чи безпечним є з’єднання, зверніть увагу на адресу сторінки, вона починається з “https://” (незахищені сторінки починаються з “http://”).

Щоб активувати цю послугу Verified by Visa для Вашої картки Visa, або для того, щоб отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться, будь ласка, з Вашим банком.

Детальніше про Verified By Visa – на сайті http://www.visacemea.com/uv/online_security.jsp

MastercardSecure

MasterCard® SecureCode

(Більше про послугу MasterCard SecureCode)

MasterCard® SecureCode™ – нова послуга MasterCard, яка надає додаткову безпеку, коли Ви здійснюєте покупки в мережі Інтернет. Для того, щоб скористатися нею, Вам не потрібно одержувати нову картку – Ви можете використовувати вже існуючу. Ви обираєте Ваш персональний SecureCode, який буде одним для всіх Інтернет-журналів. Цей пароль надає Вам додатковий захист від неправомірного використання Вашої картки під час покупок в мережі.

Кожного разу, коли Ви здійснюєте покупки за допомогою Вашої картки в Інтернет-журналах, які беруть участь у програмі MasterCard SecureCode, автоматично з’являється вікно з запитом Вашого персонального паролю, Вам необхідно лише ввести його. Ця процедура є дуже схожою на введення PIN-коду картки, коли Ви бажаєте скористатися нею через банкомат. Через декілька секунд банк-емітент підтвердить Вашу особу, дозволяючи Вашій покупці здійснитися у безпечному режимі.

Щоб активувати послугу MasterCard SecureCode для Вашої картки Visa, або ж для того, щоб отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться, будь ласка, з Вашим банком.

Більше інформації про MasterCard SecureCode – на сайті: www.mastercardsecurecode.com