Допомогти

Святкова кампанія Марічки

У цьому році метою моєї святкової кампанії вперше стануть не коти, а люди. Люди, які сильно люблять котів. Мені пощастило завербувати їх вкалувати на котиків у складі команди фонду Хочукота. У цьому наша з котами велика гордість і сила.

Зараз у фонді працює 9 людей. У нас є супер фотографка і супер айтішниця, супер бухгалтерка і супер психолог-оператор, а також супер-пупер котоняні-ветеринари і серед них навіть котонянь-відеооператор-бігун-репер!) Ну добре, і супер директорка! А ще ми шукаємо піарницю. І на все це потрібні кошти.

Я хочу, щоб всі, хто працює в фонді, завжди були в ресурсі. Тому що від цього виграють коти. Я хочу, щоб щомісяця домівки знаходили 30 котів. Тому що великі мрії приносять великі результати. Колись ми так само мріяли про класний рожевий центр для котиків і тому сьогодні у них за вікном пейзажі Воздвиженки.

Я також знаю, що довготермінові цілі не дають миттєвих результатів. Потрібно піднімати горизонт вище, дивитися вдалечінь і постійно вимірювати прогрес та шукати ресурси, необхідні для досягнення задуманого.

Моя мрія зібрати сьогодні 100 тис грн тому що фонду потрібні ці кошти і я вірю, що ви нас підтримаєте разовим або регулярним переказом. Як це можна зробити в пару кліків вам підкажуть мої котики.

Дивитися на світ веселіше через рожеві окуляри.
Дякую, що ви зі мною. 🦩

Курдуплик радить регулярний переказ на

Суничка радить разовий на
Суничка радить разовий на
Рума обирає
Рума обирає
Шума обома лапками за
Шума обома лапками за
Рижику більше подобається
Рижику більше подобається
Ізаура радить
Ізаура радить
Фіма авторитетно заявляє краще вже
Фіма авторитетно заявляє краще вже
0 грн
100000 грн
зібрано
7850 грн

Котики, які шукають дім