Допомогти

Святкова кампанія Марічки

У цьому році метою моєї святкової кампанії вперше стануть не коти, а люди. Люди, які сильно люблять котів. Мені пощастило завербувати їх вкалувати на котиків у складі команди фонду Хочукота. У цьому наша з котами велика гордість і сила.

Зараз у фонді працює 9 людей. У нас є супер фотографка і супер айтішниця, супер бухгалтерка і супер психолог-оператор, а також супер-пупер котоняні-ветеринари і серед них навіть котонянь-відеооператор-бігун-репер!) Ну добре, і супер директорка! А ще ми шукаємо піарницю. І на все це потрібні кошти.

Я хочу, щоб всі, хто працює в фонді, завжди були в ресурсі. Тому що від цього виграють коти. Я хочу, щоб щомісяця домівки знаходили 30 котів. Тому що великі мрії приносять великі результати. Колись ми так само мріяли про класний рожевий центр для котиків і тому сьогодні у них за вікном пейзажі Воздвиженки.

Я також знаю, що довготермінові цілі не дають миттєвих результатів. Потрібно піднімати горизонт вище, дивитися вдалечінь і постійно вимірювати прогрес та шукати ресурси, необхідні для досягнення задуманого.

Моя мрія зібрати сьогодні 100 тис грн тому що фонду потрібні ці кошти і я вірю, що ви нас підтримаєте разовим або регулярним переказом. Як це можна зробити в пару кліків вам підкажуть мої котики.

Дивитися на світ веселіше через рожеві окуляри.
Дякую, що ви зі мною. 🦩

Курдуплик радить регулярний переказ на

Суничка радить разовий на
Рума обирає
Шума обома лапками за
Рижику більше подобається
Ізаура радить
Фіма авторитетно заявляє краще вже
0 грн
100000 грн
зібрано
7850 грн

Котики, які шукають дім